Zoals bij IHC Verschure gebruikelijk is, kreeg ze bloemen aange boden door het dochtertje van een der werknemers. Ditmaal was dat de 7-jarige Irma Symons, wiens vader in Hal II werkt. Als het ware in ruil voor de bloemen kreeg zij van mevrouw Averit cheva meteen enkele geschenken: een pop met slaapogen en een enorme doos bonbons! Vijfmaal de fles Toen de genodigden - onder wie de Ambassadeur van USSR in Nederland, functionarissen van de Ambassade en vertegenwoor- Ziekte en vervanging Tot onze spijt vernamen wij dat de heer Fluit tijdens een verga dering te Kinderdijk getroffen werd door een lichte hartaanval. Hij is opgenomen in het ziekenhuis en zal geruime tijd zijn werk zaamheden niet kunnen vervullen. Tijdens de afwezigheid van de heer Fluit zal de heer Ing. J. A. van de Kamp, Hoofd van Smit Engineering, de functie van di recteur van IHC Verschure waarnemen. Wij wensen de heer Fluit van harte een spoedig en algeheel her stel en de heer Van de Kamp sterkte bij het vervullen van zijn ongetwijfeld moeilijke taak. Pats! Daar gaat ie Even helpen digers van de Handelsvertegenwoordiging van USSR in Neder land - zich op de tribune hadden verzameld, sprak mevrouw Averitcheva de doopformule uit. Daarna viel de fles, maar brak niet! De heer Averitchev greep het lint en wierp de fles. Weer mis! Driemaal is scheepsrecht en dus brak de fles ook bij de derde gooi niet. En ook niet bij de vierde worp. Hilariteit op de tribune. Maar de vijfde gooi was raak, goed raak, want de fles barstte uit elkaar. Toen kon ook de klink wegvallen en gleed de lana te water. Zowel de lana als de Urengoj hebben een laad- ruiminhoud van 600 m3 en kunnen tot op een diepte van 8 meter baggeren. Kort na elkaar te water gelaten, zullen de riviersleepzuigers ook kort na elkaar worden afgeleverd. Twee 125

Het Zeskant | 1973 | | pagina 9