BIJ ONS IN ZUID handzetter Dit- SENSATIONELE UITVERKOOP Let op Uw NUMMER JANSEN's SCHOENEN nummer heeft waarde WETSTEIJN A. DE JONG-TEXTIEL KORPERSHOEK JANSEN'S SCHOENEN DrukkeHj A. v.Ld. Water ■o Profiteert nu van deze lage prijzen KORPERSHOEK 13* 2c Jaargang No. 1 10 januari 1963 Verschijnt eens per 14 da gen Redaktie en adm.Drukkerij A. L. v. d. WATER - van Beverenstraat lb-c - Telefoon 0 10-67787 - Schiedam Tarief Kaboutertje*per editie 20 woorden f 0.50 - Verschijnen in geheel Schiedam (4 editiea) GEVRAAGD: GROENELAAN 79 op 2 nummers een waardebon van 5.- en op 2 nummers een waardebon van 2.50 VOORNSESTR. 43 (hoek H.vendijk) 1 wollen deken 2 persoons 4 bonnen a f 2.50 BE1ERLANDSESTRAAT 57 stelt op 2 nrs. van deze krant 1 taart beschikbaar GROENELAAN 38 stelt op 1 nr van de krant 1 paar schoenen naar keuza ter beschikking waarde 20.-- ZIE DE ETALAGE Hoofdstraat 83 Tel. 64363 Beieriandsestr. 57 Tel. 65941 Een klasse beter" van Beverenstraat 1 b-c e o o V M e v e n v N O 00 <y dinsdag a.s. 15 januari Dames Pumps o.a. Swift 6.98 div. maten Dames moll, met para zool 7.98 div. maten Dames gemakschoen met inge- bouwde steunz. 14.98 div. maten Restanten dames pumps vanaf 2.98 div. maten Dames laarsjes warm gevoerd v.a. 7.98 enkele paren Dames pantoffels v.a. 1.98 enkele paren Zie onze I age prijzen Kinder moll, ijzersterk v.a. 5.95 Jongens moll, versterkte rubber- zool zwart v.a. 7.95 Robinson jongens moll, rubber- zool bruin v.a. 6.98 Restanten heren moll. o.a. Robinson 9.98 Herenschoenen (instapmodel) zwart en bruin 12.98 Herenschoenen met teddy voering 17.95 99 99 O O A Groenelaan 38 IuMufU/ Hoogstraat 15 A 3 ar o a 3 a KantoorurenDnjelijks ran 9-6 our - Bankier: N.V. Slavenburg's Bank Schiedam Xz 300 is het de eerste plicht van zuiderling om U bij het be gin van het nieuwe jaar een voorspoedig 1963 toe te wensen. Dit is van mij nu niet een gewoonte maar echt gemeend. Er zijn in deze tijd zoveel mensen die elkaar gelukkig nieuw jaar wensen en het niet menen. Immers het hoort er nu eenmaal bij, maar zij deden het liever niet. Dat is nu met mij niet het geval. Daarom hoop ik van harte dat het U alien lezers(essen) groot en klein goed zal mogen gaan in gezondheid in zaken en met uw werk. Als eerste in het nieuwe jaar kan ik filiciteren Truus v. d. Kruyt uit de Zalmstraat nr. 3. Zij heeft de hoofd- prijs van de letteraktie gewonnen en wel de prachtige koelkast die hiervoor beschikbaar was. Een prachtige prijs Truus en dat je hem in gezondheid mag verslijten Op het moment komt hij nu niet direkt van pas met deze fell koude, maar over enige maanden als de lente weer gaat beginnen dan zal hij nog meer gewaardeerd wor- den. De heren bestuursleden van de middenstandsvereni- ging Schiedam-Zuid zullen inmiddels wel bij je thuis geweest zijn om de prijs te overhandigen. Ook de overige prijswinnaars hebben een dezer dagen hun prijs thuisbezorgd gekregen en ook U allemaal van harte gefeliciteerd. U heeft de prijzen uitgestald gezien in de nieuwe showroom van de firma Schneiders in de Groenelaan en U weet dus wel dat het waardevolle prij zen waren. Weer is er dus een aktie van de winkeliers ten einde en weer hebben de meeste van ons niets ge wonnen. Niet erg hoor. Het bestuur is zich al weer aan het beroden voor een volgende aktie voor de Paasdagen. Zodat al diegenen die nu niets hebben gewonnen weer een kans maken op een prijs. Als eerste voorwaarde is het dan wel de bedoeling dat U meedoet, want anders grijpt U natuurlijk overal naast. Zuiderling heeft diverse mensen gesproken, die nu jaloers zijn op Truus v. d. Kruyt dat zij de koelkast heeft gewonnen. Niet dat zij haar dat misgunnen, verre van dat, maar zij hadden hem liever zelf gewonnen. Nu blijkt dat diezelfde mensen niet eens hebben meegedaan, Dat is een steeds terugkerend verschijnsel. Men vindt het altijd jammer als men niet heeft meegedaan, als men hoort of leest wie de prijswinnaars zijn. Het is nog wat vroeg, maar neemt U nu alvast voor om met de Paas- aktie mee te doen, dan behoeft U zich hierover niets te In ons zeel- gevarlcerd bedrijf verwijten als het zover is. Nog een moeilijke taak ligt er op mijn schouders. De grote S.V.V.-aanhang ziet het nieuwe jaar niet zo rooskleurig in, in verband met de slechte prestaties van het eerste. Beste mensen treurt toch niet. Dat komt best in orde hoor. Wist U nog dat ik de voorspelling deed dat S.V.V. tegen Longa zijn eerste overwinning zou behalen en het is uitgekomen. Nu voorspel ik dat S.V.V. in de komende wedstrijden punten gaat evrzamelen en dat zij niet zullen degrade- ren naar de amateurs. Tenzij U ze in de steek laat, wat Uw belangstelling betreft. Want dan moeten zij alhoewel zij niet onderaan eindigen, toch uit financiele nood naar de amateurafdeling. Hier maken de S.V.V.-bestuurders zich nu bezorgd om. Spreken wij dit af voor het nieuwe jaar, dat wij rood en groen niet in de steek zullen laten en wij door onze aanwezigheid op het veld bij de wedstrijden S.V.V. twee- ledig steunen, de spelers en het bestuur. Als dat gebeurt dan behoeven wij ons heus geen zorgen te maken en kan S.V.V. in het betaalde voetbal blijven. In de Groenelaan op nr. 34 heeft de heer v. Dijk de kruidenier zijn zaak overgedaan aan de heer en mevr. Twigt. Ook zij zullen hier een Vege-zaak gaan heropenen en zuiderling komt hier in het volgend Zuider-Nieuws nog op terug. Tenslotte hoop ik dat U alien de strenge winterdagen met zijn sneeuw, vorst en ijzel goed heeft doorgemaakt. Het waren anders de dagen wel vond U niet. Nu zegt men wel eens dat de winteravond zo gezellig zijn, maar dit was niet gezellig meer. Denk eens aan onze bakkers en melkboeren en al die andere mensen, die langs de straat hun boterham moeten verdienen. Het geploeter in de sneeuw. Bij tijd en wijle gaf U ze toch wel eens een kopje koffie of soep? Daar behoef ik feitelijk niet eens aan te twijfelen. Daar hebben wij zuiderlingen al reeds een goede naam in, dat weet U zeker wel. Even is de dooi ingetreden, maar tegen de tijd kan het wel weer vriezen, als dit gelezen wordt. Laten wij echter zorgen dat onze stoep steeds sneeuwvrij is, dan is dat al een hele verbetering. Stelt U zich eens voor dat er een dezer dagen weer zo'n portie van dat witte gedoe naar be- neden komt zetten. (wat niet te hopen is) en U heeft alles nog van de vorige keer nog voor de deur. Zuiderling BANKETBAKKERIJ Typen en postklaar maken van uw drukwerk, i.b.z.n schr.mach.. auto en tel. veel vrijetijd. Br. nr. 246 Butaangas nieuws Statiegeld fles en regelaar slechts f 18.50 Inlichtingen Tel. 64119 99 TELEFOON 67787 67763 bij geen gehoor 62733 Een „grappig" testament Een schatrijke Italiaanse gravin bleek in haar testament de volgende bepaling gemaakt te hebben: Haar gehele vermogen zou ten goede komen aan de winnaar van een worstelwedstrijd tussen haar twee neven. Deze wedstrijd zou in het openbaar moeten plaats vinden op het grote marktplein. Er zij nog bij vermeld, dat de twee neven niet zo erg jong meer waren, nl. 69 en 71 jaar. Bjj niet nakomen van deze bepaling zou het hele vermogen aan een bekend weeshuis vervallen. In beide gevallen zal het bestuur van het weeshuis wel gelachen hebben! ft! M M 00 (A (A M A

Zuider Nieuws | 1963 | | pagina 1