Nieuws uit het Westen Bij ons in Zuid 4/et frpteity fy'de Schiedamsche Cartonnagefabriek AVO-GARAGE Camera-inruilaktie Drogisterij v. d. Sman Let op 150 5e Jaargng nr. 9 29 april 1964 Verschijnt eens per 14 dagen VERSE VIS hij spartelt nog steeds dat is pas lekker, daarvan lust ik het meest Voor de beste kwaliteit en toch goedkoop K. Gundlach Zoon SO nieuwe VW's zonder chauffeur Open en gesloten bestelauto's 9 persoons busjes en luxe VW's Bokelweg 10 Tel. 1*0940 Schiedam bij het station Ketelaarstraat 9 Tel. 133450 Rotterdam bij de Baan Uw oude fototoestel is geld waard iOok al is het defect f 7,SO-f IO,f 15,- kunt u ervoor terug krijgen Bij aankoop van een nieuw fototoestel Grijpt uw kans Zie onze etalage Groenelaan 30 - Tel. 69751 POOL MEE MET S.V.V. „FABRI" Dit nummer heeft waardell H|j kan tegen een stootje de Magneet met zo'n telle Sachs-motor A. LEEGGANGERS zuider - nieuws Zoals U uit een van de vorige artikelen van het Westen heeft kunnen lezen, waren de klanten van Toon Bregonje op excursie geweest naar de Oranjeboom brouwenj. Dit uitstapje was hen zo goed bevallen dat er maar direkt besloten werd om een reisvereniging op te richten. Men voegde de daad bij het woord en het bestuur werd als volgt geformeerd. Voorzitter is de heer Bregonje, secretaris de heer A. Hulsken, Huismanstraat 29a en penningmeester is de heer Willebrands. Dat men bruist van energie m de vereniging, die de naam kreeg van Reisvereniging Het Westen en op het moment 38 leden telt, moge blijken dat men op 5 juni al een feestavond heeft belegd in Musis Sacrum. Het beloofd een knalavond te worden, want men heeft zeer bekende artisten, bekend van radio en televisie voor deze avond uitgenodigd. Halverwege de maand augustus zal men dan voor de eerste keer een dagje uit gaan. Het doel van de reis is nog niet bekend maar het bestuur doet zijn best om ook deze reis tot een onvergetelijke dag te maken. Vrijdag 24 april is in de West Frankelandsestraat nr. 108 de winkeldeur van groenten-, fruit- en levensmiddelen- bedrijf M. Koevoets opnieuw opengegaan, maar nu voor een geheel gemoderniseerde zaak. Mijnheer Koevoets kan trots zijn op zijn winkel. Het geheel ziet er keurig uit en het zal de klanten een genoegen zijn om hier voortaan hun boodschappen te doen. Hiermede is tevens wel ge- bleken dat men toch niet alleen bij het grootwinkelbedrijf moet zijn om moderne zaken aan te treffen, waar de laatste snufjes in de winkels zijn toegepast. Bovendien krijgt men bij Koevoets ook zegels. Onze felicitaties mijn heer Koevoets met deze geslaagde verandering van uw zaak die weer een aanwinst is geworden voor het Westen. Tenslotte nog iets over Hermes D.V.S., want de prestaties van deze club verdienen de aandacht. Voor tienduizend bezoekers hebben zij een partijtje voetbal op de groene mat gelegd wat het zien volkomen waard was. Bovendien werd er geen hard voetbal gespeeld, waar sommige clubs zich nog al eens aan bezondigen als het duel belangrijk is. Beide elftallen zochten het echter in goed voetbal en de tackle of charge kwam nagenoeg niet voor. Hulde voor deze sportieve strijd en onze felicitaties aan Hermes D.V.S. Dat veel supporters uit het Westen a.s. zondag de blauw- witten naar Den Bosch zullen vergezellen voor de wed- strijd tegen .Wilhelmina staat wel vast. Verder wens ik U nog een prettige Koninginnedagviering en laten wij hopen dat het mooi weer is want er is genoeg te doen in onze stad. WTT.T.F.M VAN WEST Groenelaan 73 Telefoon 67125 (deze aktie duurt van zater^ag 2 mei a.s. t/m 6 juni) Red. en adm. drukkerij van de Water van Beverenstraat 1 b-c - Schiedam Telefoon 67787-67763 Advertentietarieven op aanvraag. Kaboutertjes voor alle edlties p. w., tot 20 woorden f 1.elk woord meer 10 cent, (geldt niet voor za- kenkaboutertips). Onze wijkbladen verschijnen in de gehele gemeente Schiedam en Oud-Mathenesse (R'dam), in een totaal- opl. van ruim 30.000 exemplaren, onder de navolgende namen Kethel-Nieuws, Mathenesser-Nieuws, Nieuw- land-Nieuws, Ooster-Nieuws, Wester-Nieuws en Zul- der-Nieuws. Nieuwland-Nleuws verschijnt wekelljks. Bank: N.V. Slavenburg's Bank, Schiedam INGEZONDEN MEDEDELING JAQUELIEN Kunt ge zingen, zing dan mee. Spiegelbeeld en grijze haren, beiden toch verheugen mij. Mijn mooi veelbewogen leven, ging als een filmbeeld mij voorbij. Geest'lijk jong, maar oud van jaren, is de eindstreep straks mijn graf. Dankbaar voor het geestehjk rijke, wat dit aardse leven gaf. Spiegelbeeld, ik ben vol verbazing, bij al 'tgeen de schepping geeft, In de kringloop zon, maan, aarde te aanschouwen, al wat leeft. Het heelal voor ieder zichtbaar, zal een eeuwig raadsel zijn, Trots 't oneindig menselijk kunnen, niet toegankelijk voor ons brein. Spiegelbeeld, de lente is er, zomer zal het weldra zijn. Ook de lente van mijn leven, staat steeds helder in mijn brein. Voorspoed, zegen en gezondheid, levensstormen, tegenslag. Onuitwisbaar, onvergetelijk wat mij moeder aarde gaf. Koos de Kapper, gelegenheids-, reklame-, klassieke spot- en hekeldichter. Telefoon 68587. Feestvarken!!! Uw levenslooprevue als tafelrede of als deklamatie voor het voetlicht, of als grand nouveaute via bandrecorder van Koos de Kapper, mag op geen enkel feest ontbreken. Zegt het voort. TEL. 69161. naSuurtMondb TEL.66459 Voor wit-, schilder- en behangwerk is het ver- trouwdst en voordeligst adres toch altijd G. J. PONJe Schaperl. 61 Tel. 66019 Inschrijving als vanouds bij Slgarenmagazijn A. BOEDART Fabristr. 68 - Tel. 69618 Onderstaande bedrijven stellen op een aantal nummers van dit blad welke zij in hun etalage vertnelden iets aantrekkelijks beschikbaar U behoeft slechts te vergelijken of uw nummer hiermee overeenstemt WETSTEIJN, Groenelaan 79 op 2 nummers waardebon van 5, 2 2,50 Banketbakkerij Korpershoek, Beijerl.str. 57 stelt op 2 nummers 1 taart beschikbaar Loendersloot, bouwp., Mariastraat 20 en 43 4 x f 5,waardebon Gebr. Clarljs, St. Liduinastraat 84 3 x f 10.boodschappen Program ma voor de viering van Koninginnedag. Half een vertrek van een gecostumeerde optocht met muziek vanaf het Rozenburgerplein. Iedereen mag hier aan mee doen. De route is Geervlietsestraat Voornese- straat Havendijk en via de Jachthaven naar de Maas- boulevard waar omstreeks een uur de kinderspelen worden gehouden. Zoals bekend krijgen de winnaars van de spelen weer een busreis aangeboden, diegenen die vorig jaar meegeweest zijn, weten wat dat betekend. Het is geweldig geweest. Kinderen doe dus je best en zorg dat je er bij bent. De kinderen die meedoen aan de wedstrijden, lopen ook met de optocht mee. Op zaterdag daarop zal de lichtstoet weer door de stad gaan en dan moet U eens zien hoe Schiedam-Zuid voor de dag komt. Het belooft iets aparts te worden zoals Schiedam-Zuid aan de bevolking zal laten zien waartoe het in staat is. Op 5 mei is er weer de traditionele lampionoptocht en ook hier draagt evenals bij de vorige gelegenheden het bestuur van Schiedam-Zuid weer zorg voor in samen- werking met het zangkoor Euphonia. De kinderen die met de lampionoptocht mee willen doen worden verzocht te verzamelen in de Nieuwe Maasstraat bij het Rozen burgerplein. Iedereen mag meelopen en de kinderen wor den onder leiding van ouderen weer naar huis terug- gebracht. Jongens en meisjes zorgen jullie eens dat de deelname aan de lampionoptocht groot is en dat wij de grootste groep vormen van Schiedam. Ik wens jullie allemaal veel sukses en ook de vaders en moeders verzoek ik om bij de spelen op de Maasboulevard aanwezig te zijn om de kinderen aan te moedigen. Laten wij hopen dat het mooi weer is dan beloofd het daar op de Maasboulevard een prettige en gezellige middag te worden. Tot ziens op de Maasboulevard. ZUIDERLING rIAGNEET Bij de Magneetdealerjvan Schiedam WILLCM BROUWERSTRAAT 2a (hoek Wllhelminaplein) Werkplaats: WILHELMINAPLEIN 6 Telefoon 67916-61942 Betaling desgewenst in 6, 12 of 18 termijnen I

Zuider Nieuws | 1964 | | pagina 1